Archiv pro rubriku: Archiv příspěvků

2.-4.12.2016

domácí utkání:
juniorky:  v sobotu  3.12. hostí TŘEBÍN – začátky 10 a 13 h
kadetky:  v neděli 4. 12. hrají s PLZNÍ – začátky 10 a 13 h
ostatní družstva :
ženy A:  hrají se Sokolem Nusle, hala Na Květnici, Praha 4-Nusle
pátek 2. 12. od 18 h, v sobotu 3. 12.  od 10 h
ženy B: zajíždějí do Mělníka, začátky 10 a 14 h
mladší žákyně: T4 – Španielka, od 9 h
starší žákyně: T4 – Španielka, od 9 h

víkend 11. – 13. 11.

domácí utkání:
ženy A, 1.liga: Tatran – Plzeň
11.11. od 18:00 h
podávání: Vévodová, Schinerová, Sýkorová, Kramářová, Soukupová
12.11. od 10:00 h
podávání: Nápravníková, Blahovcová, Šmolíková
juniorky, 1.liga: Tatran – Hlincovka
12.11., začátky ve 12 a v 15 h
kadetky, extraliga: Tatran – Španielka
13.11. od 10 a 13 h

barevný minivolejbal (Modřanská hvězdička):
12.11. – oranžová barva
12.11. – červená a zelená barva
oba turnaje ZŠ Mráčkova, Praha 12

domácí utkání 22.-23.10.2016

ženy A: Tatran – Hlincovka
pátek 18 h (podávání: Schinerová, Jelínková, Divišová, Soukupová, náhr. Nápravníková)
sobota 9 h (podávání: Šmolíková, Nápravníková, Košťáková???)
juniorky: Tatran – Volejbal Plzeň B
začátky 11 h a 14 h
mladší žákyně (tělocvična) – turnaj T2, I.liga
začátky: 10,11,14 h
starší žákyně (tělocvična) – turnaj T2, III.liga
začátky: 10, 12, 13 h

kadetky hrají na hřišti Olympu Praha v Přípotoční ul., Praha 10
začátky: 10 14 h

Výsledky kvalifikace – modrý minivolejbal

24.9.2016 proběhla na hřištích Meteoru Praha kvalifikace na Pražský přebor v modrém minivolejbalu dívek. 54 družstev bylo na základě odehraných utkání pro 1.kolo PP rozděleno do 9 lig po šesti.
Umístění našich týmů:
A tým – 1.liga (Bártová M., Marková N., Prchalová V., Saranová E., Špálová K., Vorlová V.)
B tým – 7.liga (Ayeni S., Bartišková V., Divišová M., Hlinková T., Jilgová L., Košťálová K., Kožuriková K., Stolařová A)
C tým – 5.liga (Dukičová E., Nápravníková B., Nedvědová A., Prochodová T., Soukupová E.,Tůmová T., Pinekerová)
1.kolo PP proběhne v sobotu 8.10.2016