Archiv pro rubriku: Juniorky

soutěže PP mládeže 2016/2017

Přehled termínů turnajů pro družstva:
mini (modrý a barevný), mladších, starších žákyň a juniorek B najdete v levém sloupci pod názvem „Rozpis soutěží mládeže“. Konkrétní informace k víkendovým akcím jsou pro všechny soutěže Pražského přeboru průběžně uváděny v kalendáři
(v pravém sloupci) pod konkrétním datem.

Oddílové příspěvky

Oddílové příspěvky na období únor – červen 2016

přípravka, mladší a starší žákyně:
3 000,-Kč splatnost do 15. 2. 2016
bankovní spojení: KB a.s., č.ú. 51-2685890227/100 var.s. 40004 (do poznámky uvést jméno hráčky)

kadetky a juniorky:
2 300,-Kč splatnost do 15. 2. 2016
bankovní spojení: KB a.s., č.ú. 51-2685890227/100 var.s. 40005 (do poznámky uvést jméno hráčky)

Velká cena Prahy 2016 – KKY, Jky

Termín:      sobota 9. ledna 2016
Místo:         SH TJ TATRAN STŘEŠOVICE , 162 00 Praha 6 – Střešovice, Sibeliova 368
Pořadatel:       Pražský volejbalový svaz a TJ Tatran Střešovice – volejbal
Zahájení:         9:00 h
Spojení:     metro „A“ – Hradčanská , tram č. 18 nebo 18 do zast. Ořechovka,  metro „C“ – Vltavská,tram č.1 do zast.Ořechovka pěšky cca 7 min. do kopce ke kostelu kolem ZŠ Norbertov
Startovné:     400,- Kč za družstvo
Ceny:     první tři družstva obdrží poháry, všechna zúčastněná družstva diplomy PVS, oceněny budou také nejlepší hráčky
Rozhodčí: delegovaní rozhodčí PVS
Občerstvení:  pořadatel nezajišťuje. V místě je Café bar Andělka (otevřeno od 10:30 h). V recepci haly – pití, sušenky,  automat na kávu.
Systém:  každý s každým: Juniorky i kadetky – na dva vítězné sety (třetí do 15ti b.)
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu systému v případě změny v počtu družstev.

Časový rozpis:
JUNIORKY                        hala, 3 kurty
Účastníci:  SK Dansport Praha, SK Třebín, SAVO Praha, Vavřinec Kladno, VK INA Skalica, TJ Tatran Střešovice

9:30 h – zahájení
10:00 h – 1.kolo            Dansport – Střešovice / Třebín – Skalica / SAVO – Kladno
11:00 h – 2.kolo         Skalica – SAVO / Střešovice – Kladno / Dansport – Třebín
12:00 h – 3.kolo         Třebín – Střešovice / SAVO – Dansport  /  Kladno – Skalica
14:00 h – 4.kolo         Dansport – Kladno / Střešovice – Skalica / Třebín – SAVO
15:00 h – 5.kolo         SAVO – Střešovice / Kladno – Třebín / Skalica – Dansport

16:30 h – vyhlášení výsledků

KADETKY   tělocvična, 1 kurt

účastníci:  Vavřinec Kladno, TJ Orion Praha, SK Kometa Praha, SK Španielka Řepy, TJ Tatran Střešovice
9:00 h        Orion –Střešovice  / Kometa – Španielka         hala, 2 kurty

10:00 h      Kladno – Orion
11:00 h      Střešovice – Kometa
12:00 h      Kladno – Španielka
13:00 h      Orion – Kometa
14:00 h      Španielka – Střešovice
15:00 h  Kometa – Kladno
16:00 h  Španielka – Orion  /  Střešovice – Kladno         hala, dva kurty
17:30 h      vyhlášení výsledků

Informace:
PaedDr. Jana Hromádková, tel.:  604 926 352, e-mail:  jana.zitova@centrum.cz
TJ Tatran Střešovice, tel. recepce:  603 448 250, 224 312 049 e-mail:  volejbal@tatran.cz
www.volejbal.tatran.cz

DOC ke stažení