Archiv pro rubriku: Přípravka

Minivolejbal: PP T6

I.liga 

termín: sobota 2. 4. 2016
místo:  ZŠ Na Šutce , Praha 8 – Kobylisy
začátek: 12:30 h, konec do 17:30 h (vyhlášení vítězů)
sraz na místě do 12:00 h  (hrajeme ve 12:30 h)
nominace:  Bártová M., Mrázová, Naďová, Poloučková K., Špálová, Vorlová
doprava:  samostatně (M-C Kobylisy, cca 5 minut pěšky směr Bohnice)

VIII.liga 

termín: sobota 2. 4. 2016
místo:  ZŠ Mikulova, Praha 4 POZOR – změna místa !!!
sraz na místě do 8:30 h  – konec okolo 13 h
doprava: M-C Opatov, pěšky cca 300 m do sídliště, vchod do TV zleva od venkovních hřišť
nominace: Bartišková, Divišová, Dukičová, Hříbalová, Kramářová, Prchalová, Saranová

Oddílové příspěvky

Oddílové příspěvky na období únor – červen 2016

přípravka, mladší a starší žákyně:
3 000,-Kč splatnost do 15. 2. 2016
bankovní spojení: KB a.s., č.ú. 51-2685890227/100 var.s. 40004 (do poznámky uvést jméno hráčky)

kadetky a juniorky:
2 300,-Kč splatnost do 15. 2. 2016
bankovní spojení: KB a.s., č.ú. 51-2685890227/100 var.s. 40005 (do poznámky uvést jméno hráčky)

MNINIVOLEJBAL: PP T4

II.liga
termín: sobota 23. 1. 2016
místo: ZŠ Na Šutce , Praha 8 – Kobylisy
začátek: 13:00 h, konec do 17 h
sraz na místě do 12:30 h (hrajeme ve 13:00 h)
nominace: Bártová M., Mrázová, Naďová, Poloučková K., Špálová, Vorlová
doprava: samostatně (M-C Kobylisy, cca 5 minut pěšky směr Bohnice)

VII.liga
termín:
sobota 23. 1. 2016
místo: ZŠ Jakutská 2/1210, Praha – Vršovice POZOR – změna místa !!!
sraz na místě do 8:30 h (hrajeme 1.utkání) – konec do 13 h
doprava: tram č. 4, 7, 22, 24, výstup Slavia – směr Litevská ul.
nominace: Bartišková, Divišová, Dukičová, Hříbalová, Kramářová, Prchalová, Saranová, náhr. Ayeni, Borkov

PP MINI – 1.TURNAJ

ŽLUTÝ   ORANŽOVÝ ČERVENÝ
Termín:             10. ledna 2016
Místo:               ZŠ Na Šutce 440, Praha 8
Začátek:           9:00 h
Předpokládaný konec:   cca 15 h

Sraz:                do 8:30 h na místě před vchodem do tělocvičny
Doprava:          samostatně, M-C Kobylisy, pěšky cca 5 min. směr Bohnice
doprovod – nutné přezutí

S sebou:           tatranské tričko, jídlo, pití

Účast:               ŽLUTÝ             Tomanová, Hlinková B., Courné

ORANŽOVÝ

ČERVENÝ