JUNIORKY PO VELKÉM BOJI ZŮSTANOU VE TŘETÍ PĚTICI

Domácí turnaj extraligy juniorek, který jsme pořádali v hale Tatranu o víkendu 13.-14.11.2021 přinesl velmi vyrovnané souboje všech družstev, o čemž svědčí mimo jiné skutečnost, že se jej nepodařilo dokončit v plánovaném časovém rozpisu a poslední utkání (Volejbal Plzeň – Lvi Praha) muselo být dohráváno v následujícím týdnu.

Družstvo našich juniorek prohrálo s oběma postupujícími do druhé skupiny těsně 2-3, s Volejbal Plzeň se 12 body v pátém setu a se Sokolem Frýdek-Místek se 13 body v pátém setu. Jen o pomyslný kousíček jsme tak neuspěli a i v příštím kole budeme hrát ve třetí pětici (11. a 12.12.2021 v Lanškrouně). Boj o záchranu v extralize nezačal dobře, ale výkony družstva naznačily, že máme o co hrát.

Až po turnaji dorazila zpráva, že našemu družstvu byly odečteny z administrativních důvodů (uvedení vyloučené osoby, asistenta trenéra, na zápise následujícího zápasu) body ze zápasu se Sokolem Frýdek-Místek. Naštěstí tato chyba nebyla zaplacena ztrátou umístění a bodů do celkové tabulky, kde jsme zůstali třináctí se 3 body.