rozřazení do skupin pro další turnaje modrého minivolejbalu (trojkový)
místo: sportovní hala HAMR BRANÍK, Vltavanů 1542, Praha 4 - Hodkovičky
trenér: Petra Florianová, tel. 777 833 728
"C" : hrací čas 9 - 12, sraz před halou nejpozději v 8:30h
"A", "B", "D": hrací čas 12 - 16, sraz před halou nejpozději v 11:30h
doprava: samostatně - domluva mezi hráčkami
nominace (hráčky budou ve středu rozděleny do 4 družstev):
Coceancigh, Florianová, Horáková, Hrbková, Chalupová, Ivasienková, Jeřichová, Krátošková, Kysilková, Mikšovská, Miřácká, Mruck, Novotná J., Novotná N., Palkovská, Sedláková, Tichá, Vitelaru, Vohralíková
účast potvrďte v tomto formuláři:

Všichni účastníci turnaje musí mít mimo dobu svého zápasu a rozcvičení zakrytý obličej rouškou.
Pravidla:
všechna utkání se hrají na čas. Základní skupiny se hrají 2 x 6 minut s přestávkou 1 minuty mezi sety. Pauza mezi zápasy je 7 minut. Nadstavbové skupiny se hrají 2 x 7 minut s přestávkou 1 minuty mezi sety. Pauza mezi zápasy je 5 minut. Pokud některé družstvo dosáhne 25 bodů (s vedením minimálně o dva body) před uplynutím časového limitu, set končí a dále se nehraje. Zápas končí v momentě písknutí, rozehraný balon se nedohrává. Všechna utkání kvalifikace se hrají od stavu 0:0.