minivolebal v barvách

Celostátní kolo v minivolejbalu v barvách
18. – 19. 6. 2022
sportovní areál SK Meteor, Praha – Libeň, U Meteoru 29/3, umělá tráva
GPS 50.1090136N, 14.4673669E
turnaj je dvoudenní pro všechny barvy, jeho součástí je 9.kolo BMV,
pokyny a program – viz kalendář

 

akce květen/červen

24.5. – členská schůze volejbalového oddílu, 18 h, zasedačka – výbor VO zve všechny hráčky a členy oddílu starší 18ti let
4.6. – Tatran párty, 18 h, Andělka – zve florbal
7.6. – členská schůze TJ Tatran
11.6. – „Bílá sobota“ – zveme žákyně a jejich rodiče na přátelské hraní a posezení – více v kalendáři

Extraligy zachráněny

Velice úspěšný závěr sezóny oslavily oba naše extraligové týmy mládeže, tj. kadetek a juniorek. Díky výborným výkonům v kvalifikačních turnajích o udržení se oběma týmům podařilo účast v soutěžích zachránit a tak po velmi dlouhé době bude mít Tatran  v příští sezóně zastoupení ve všech mládežnických extraligách, které se budou po „covidovém“ rozšíření hrát v původním omezeném složení účastníků.

Turnaj kadetek jsme pořádali jako nejlépe umístěný tým v konečném pořadí extraligy (14.místo) doma na Tatranu o víkendu 30.4. a 1.5.2022 a naše hráčky neponechaly nic náhodě. Postupně porazily Volejbal Kralupy 3-0, Lanškroun 3-0, Sokol Šternberk 3-1 a Sokol Nové Veselí 3-1, tedy celý turnaj bez ztráty bodu vyhrály a udržely Tatran v nově vznikající extralize U18 (ročníky 2006-7).

O úspěch se zasloužily Nikola Marková, Kája Vaňková, Bára Berková, Maja Divišová, Niky Procházková, Klára Hájková, Jana Tomanová, Áďa Černíková, Laura Jilgová, Viky Bartišková, Míša Jakabová a všechny další členky družstva, které v průběhu roku nastoupily, jmenovitě Vendy Vorlová, Rozálie Mrázová, Tereza Hlinková a Bára Nápravníková. A samozřejmě trenér Paňa.

Velmi těžký úkon čekal na tým juniorek, které o víkendu 7. a 8.5. vyrazily do Prostějova, kde nejprve po tuhém boji porazily tým Bižuterie Jablonec, tvořený převážně v extralize kadetek bronzovými hráčkami Dukly Liberec, 3-2 (rozhodující tiebreak 17-15). Po sobotní podvečerní porážce 0-3 s domácím Prostějovem bylo jasné, že v neděli nesmíme zaváhat. To se podařilo a vítězství 3-1 nad českobudějovickou Hlincovkou nám zachránilo v následující sezóně účast hned ve dvou v extraligách a to U20 (ročníky 2004-5) a U22 (ročníky 2002-3).

Poděkování za vydařenou sezonu patří Naty Smolové, Viky Věckové, naší ženské extraligové hvězdě (Olymp) Johance Lukešové, Emmě Ponkové, Nikole Markové, Káje Vaňkové, Báře Berkové, Maje Divišové, Niky Procházkové, Kláře Hájkové, Ádě Černíkové, Lauře Jilgové a v neposlední řadě trenérské dvojici Vojtovi Formanovi a Martinu Vohralíkovi, které doplňoval i tatranský mág Paňa. V sezoně družstvu hodně pomohly také v posledním přáteláku zraněná Lucka Plosová, libero Markéta Naďová, hostující Kačka Veselská z Komety a Eliška Kindlová z kadetek Olympu, Jana Tomanová, jako i se zraněným kolenem laborující Mery Červenková.

Veliké poděkování za celou sezonu patří i naší obětavé organizační pracovnici Lence Cuřínové, bez které by slečny nikam nedojely a ani se nikde nevyspaly!

Z pozice předsedy oddílu jménem všech holkám i trenérům moc blahopřeju a děkuju. Jsem velmi rád, že na Tatranu tvoříme takhle dobrou a silnou partu. A na příští rok se nachystáme co nejlépe, protože

MY JSME TATRAN !!

 

 

 

 

soustředění

soustředění: starší a mladší žákyně a přípravka
13.8. – 19.8. 2022 (sobota-pátek), Temešvár

Žádáme všechny rodiče, aby sdělili příslušným trenérům závazný zájem o soustředění.
Závazná přihláška ke stažení  zde

Příměstské soustředění: 29.-31.8., Tatran

oficiální stránky volejbalového klubu TJ Tatran střešovice

TJ Tatran Střešovice, z.s. - Volejbalový oddíl | Sibeliova 368, 16200, Praha 6
IČ 00539015, DIČ CZ00539015
recepce tel.: +420 224 312 049 | e-mail: recepce@tatran.cz